Змішувач Besco Modern / Varium BW-MVS-CH
Фото 3 |
Besco Modern / Varium BW-MVS-CH |
|
Вбудований аератор Neoperl. Душовий шланг, стійкий до скручування.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Besco Modern / Varium BW-MVS-CH
Усі ціни 7 →Змішувач для ванни Besco Modern/Varium чорний матовий (BW-MVS-CZ) BW-MVS-C | 21 844 грн. |
Besco Modern/Varium Chrom (BWMVSCH) | 10 400 грн. |
Besco Modern/Varium Chrom (BWMVSCH) | 10 660 грн. |
Besco Modern/Varium Chrom (BWMVSCH) | 10 920 грн. |
Besco Modern/Varium Czarny Mat (BWMVSCZ) | 12 280 грн. |
Besco Modern/Varium Czarny Mat (BWMVSCZ) | 12 587 грн. |
Besco Modern/Varium Czarny Mat (BWMVSCZ) | 12 894 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →