Самокат Best Scooter Spider
Фото 29 |
Best Scooter Spider |
|
Доступний трюковий самокат з пегами, міцною конструкцією, алюмінієвими дисками, якісними опорними підшипниками та стильним зовнішнім дизайном. Позиціонується як продукт базової цінової категорії, орієнтований як на користувачів-початківців, так і на райдерів середнього рівня. Призначений для дітей віком від 5 років та підлітків, для яких і стане гарним подарунком. Пропонується в 5 варіантах яскравих колірних рішень.
Ключовою особливістю трюкового самокату Best Scooter Spider є легка рама із міцного легованого алюмінієвого сплаву. Класичне кермо шириною 60 см з якісними пегами забезпечує надійний хват і не вислизне з рук за жодних обставин. Жорстке кріплення сталевої кермової колонки забезпечується завдяки надійній HIC-компресії. Алюмінієва дека із спеціальним покриттям Grip Tape витримує значні навантаження та підходить для виконання більшості популярних трюків, включаючи стрибки. Поліуретанові колеса діаметром 110 мм та надійні підшипники класу ABEC 7 забезпечують хорошу керованість, надійне зчеплення з дорогою та відсутність вібрації на високих швидкостях. Компактні розміри спрощують зберігання самокату за умов міської квартири.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Best Scooter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Best Scooter.
Купити Best Scooter Spider
Усі ціни 18 →Самокат трюковый Best Scooter 53442 HIC + Пеги 2шт Салатовый 107488 | 2 330 грн. |
Трюковий самокат з алюмінієвими дисками Best Scooter (28536) Червоний 1074 | 2 227 грн. |
Трюковий самокат Best Scooter Spider HIC-система, пеги, анод, колеса 110 м | 2 218 грн. |
Самокат для трюков Best Scooter 28536 HIC + Пеги 2шт Черно-красный 107490 | 2 340 грн. |
Самокат для трюков Best Scooter 53480 HIC + Пеги 2шт Голубой 108372 | 2 330 грн. |