Самокат Best Scooter Reactor
Фото 8 |
Best Scooter Reactor |
|
Високоякісний трюковий самокат, який забезпечує високу зручність експлуатації та необхідну для пристроїв цього типу надійність. Модель представлена на ринку у 2022 році та позиціонується виробником у середній ціновий діапазон. Самокат ідеально підходить для райдерів старше 5 років, які шукають надійний та стильний спосіб виявити свої трюкові навички. При цьому максимальне допустиме навантаження на конструкцію складає 100 кг, завдяки чому виробом можуть користуватися також багато дорослих.
Виріб оснащений міцною та легкою алюмінієвою декою, яка забезпечує оптимальну міцність та стійкість при виконанні трюків, що дозволяє райдерам почуватися впевнено та контролювати самокат під час катання. Звернемо увагу на те, що самокат оснащений Bat-Wing кермом зі сталі, який забезпечує чудову міцність та керованість. Цей тип керма дозволяє райдерам точно керувати самокатом та виконувати різні трюки з легкістю.
Діаметр передніх та задніх коліс становить 11 см, виготовлені вони з поліуретану. Також самокат оснащений високоякісними підшипниками ABEC 9, які забезпечують плавне та швидке обертання коліс, що дозволяє розвивати високу швидкість та легко долати різні перешкоди. На окрему увагу заслуговує компресія HIC (Hidden Internal Compression), яка забезпечує міцне кріплення керма до вилки самокату і забезпечує стабільність і точне управління при виконанні трюків.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Best Scooter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Best Scooter.
Купити Best Scooter Reactor
Усі ціни 71 →Самокат для трюков Best Scooter Reactor HIC + Пеги 2шт Черно-синий 112770 | 2 700 грн. |
Трюковий самокат Best Scooter Reactor RC-11108 Синій 112770 | 2 563 грн. |
Трюковий самокат Best Scooter Reactor HIC-система, пеги, колеса 110 мм чер | 2 563 грн. |
Самокат трюковый Best Scooter Reactor HIC + Пеги 2шт Черно-желтый 112771 | 2 700 грн. |
Спортивный трюковый самокат Best Scooter Reactor HIC + Пеги 2шт Черно-крас | 2 700 грн. |