Кикборд Best Scooter Print 5 in 1
Фото 12 |
Best Scooter Print 5 in 1 |
|
Універсальний триколісний кікборд, спеціально розроблений для найменших райдерів віком від 2 років. Однією із ключових особливостей моделі є його багатофункціональність. Цей кікборд пропонує п'ять різних варіантів використання, які дозволяють дітям пристосовувати його під свої потреби в міру їхнього зростання та розвитку. Спочатку діти можуть використовувати кікборд із сидінням, яке забезпечує зручність та безпеку для найменших райдерів.
У міру того, як дитина росте, сидіння можна легко зняти, перетворивши кікборд на звичайний триколісний самокат. Кікборд Best Scooter Print 5 in 1 оснащений міцною алюмінієвою кермовою колонкою, яка забезпечує стабільність та міцність під час катання. Регульована висота керма дозволяє налаштувати його під зростання дитини, що забезпечує оптимальне положення та комфорт під час катання.
Ще однією примітною особливістю моделі є наявність кошика на кермі, що дозволяє дітям переносити свої маленькі скарби або іграшки під час катання. Додатковою перевагою є система підсвічування, яка робить катання безпечнішим і кумеднішим у темний час доби або в умовах недостатнього освітлення. Підсвічування додає яскравість та видимість, що допомагає підвищити рівень безпеки та впевненості дитини під час катання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Best Scooter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Best Scooter.
Купити Best Scooter Print 5 in 1
Усі ціни 26 →Дитячий самокат 5 в 1 Best Scooter Абстракція Бірюзовий (43702) 84219 | 1 315 грн. |
Дитячий самокат - трансформер 5 в 1 з підсвічуванням Best Scooter Сонечко | 1 479 грн. |
Дитячий самокат-беговел 5в1 зі світними бірюзовими колесами, Best Scooter | 1 712 грн. |
Самокат 5в1 Best Scooter, PU колеса, що світяться. Flowers (84219) | 1 578 грн. |
Самокат 5в1 43702 (1) Best Scooter, АБСТРАКЦІЯ, PU колеса, ПІДСВІТКА КОЛІС | 1 665 грн. |