Самокат Best Scooter Shark
Відео 16Фото 40 |
Best Scooter Shark |
|
Двоколісний механічний самокат з великими колесами і надійними підшипниками, представлений на ринку всесвітньо відомим виробником Best Scooter. Відповідно до заяв самого виробника, самокат підійде малюкам у віці від 5 років і може витримувати вагу до 70 кг. Для зручності зберігання і транспортування виріб можна компактно скласти до компактних розмірів і воно не буде займати багато місця в транспорті або квартирі.
А завдяки спеціальній підставці самокат також можна зафіксувати у вертикальному положенні. Best Scooter Shark укомплектований великими поліуретановими колесами діаметром 20 див Завдяки своєму розміру, вони добре справляються з нерівностями дорожнього покриття, а завдяки матеріалу — досить стійкі до механічних зовнішніх впливів. За довговічність використання транспортного засобу відповідає надійний підшипник типу АВЕС 7, який до того ж допомагає самокату швидко набирати і підтримувати швидкість. Гальма моделі класичний ножний. Для зручності користувачів модель оснащена системою регулювання висоти керма, завдяки чому можна адаптувати виріб під індивідуальні параметри дитини.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Best Scooter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Best Scooter.
Купити Best Scooter Shark
Усі ціни 61 →Дитячий двоколісний самокат з ручним гальмом Best Scooter Shark SH-30610 Ф | 1 933 грн. |
Самокат двоколісний "Best Scooter" S - 47398 "SHARK", з ручним гальмом, за | 1 980 грн. |
Дитячий двоколісний самокат з ручним гальмом Best Scooter Shark SH-50730 З | 1 933 грн. |
Дитячий двоколісний самокат з ручним гальмом Best Scooter Shark SH-10865 Ж | 1 933 грн. |
Дитячий двоколісний самокат з ручним гальмом Best Scooter Shark SH-41102 Р | 1 933 грн. |