Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Каркасні басейни   /   Bestway

Каркасний басейн Bestway 561KG

Фото - Каркасний басейн Bestway 561KG
Фото 10
Bestway 561KG
Колір
Об'єм
30.05 м³
Фільтр
пісочний
8327 л/год
Додатково
драбина
тент
Матеріал стінок
ПВХ
Розміри
732х366х132 см
Вага
158.4 кг
Дата додавання на E-Katalog
липень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bestway 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bestway.
Як вибрати каркасний басейнВибираємо зручний та безпечний каркасний басейн оптимальної форми та розмірів для спорту, релаксу та розваг

Купити Bestway 561KG

Басейн каркасний Bestway 561KG APX365™ Winterproof повний комплект із системою піщаних фільтрів 732 x 366 x 132 см

APX365™ Winterproof Frame Pool Повний комплект із системою піщаних фільтрів 732 x 366 x 132 см, мармуровий вигляд (темний), квадратний Насолоджуйтесь власним розкішним басейном цілий рік: із повним набором басейнів Bestway® APX365™ Winterproof Frame Pool Complete ви можете розслаблятися та насолоджуватися цілий рік! Ваш сад стане особливим місцем... щевідпочинку – і найкраще: якщо правильно підготувати басейн, він
More-doma.uaМенше року
(Харків)
Поскаржитись
49 830 грн.

Басейн каркасний Bestway Grey 561KG (732х366х132, піс. фільтр, сходи, тент) Акція!

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
48 099 грн.

Каркасний басейн Bestway 561KG Розмір 732х366х132 см APX 365 пісочний фільтр-насос,драбина,тент

Маркетплейс: Rozetka.ua  Baby lot З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
70 513 грн.

Каркасний басейн Bestway Grey 561KG (732х366х132 см) з пісочним фільтром, тентом та драбиною 37847

Каркасний басейн Bestway Grey 561KG – це модель прямокутної форми з помірними габаритами, яку можна встановити на будь-якому дачному подвір’ї або прибудинковій території. Чаша басейну виконана з тришарового армованого лайнера. Стійкі до розриву та УФ-випромінювання бічні стінки з матеріалу TriTech надійно витримують навантаження, викликані вагою та... щерухом. Облицювання басейну
More-doma.uaМенше року
(Харків)
Поскаржитись
48 074 грн.

Динаміка цін на Bestway 561KG