Каркасний басейн Intex 56452
Intex 56452 |
|
Деякі магазини можуть комплектувати одну і ту ж модель басейну різними комплектуючими. У продажу можуть бути як найбільш дешеві набори (каркас і полотно), так і варіанти з потужним насосом, сходами і фільтрами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 56452
Усі ціни 40 →Басейн дитячий каркасний Intex 56452-1 «Океан», 183 х 38 см, з кульками 10 | 624 грн. |
Дитячий басейн Intex 56452 каркасний (Intex 56452) | 759 грн. |
Басейн дитячий каркасний Intex 56452-2 «Океан», 183 х 38 см, з кульками 10 | 751 грн. |
Басейн дитячий каркасний Intex 56452-3 «Океан», 183 х 38 см, з кульками 10 | 969 грн. |
Басейн дитячий каркасний Intex 56452 new «Океан», 183 х 38 см | 545 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →