Надувний човен Intex Explorer Pro 100 Boat Set (58355NP)
937 грн. Купити! Човен надувний Intex Explorer 100 Pro (58355NP)Маркетплейс: Rozetka.ua Childhood EmpireЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Intex Explorer Pro 100 Boat Set |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
anonim
17 травня 2020, 13:52
А дно нормально? Сильно не прогибается? Хорошо ли стоит на воде? #
Нечего не протекает?
Модификації Intex Explorer Pro 100 Boat Set
Ціни на Intex Explorer Pro 100 Boat Set |
---|---|---|---|---|
Intex Explorer Pro 100 Boat Set | від 937 грн. | 1 пропозиція | ||
Intex Explorer Pro 200 Boat Set | від 1 386 грн. | 18 пропозицій | ||
Intex Explorer Pro 300 Boat Set | від 1 814 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →