Навушники
Beyerdynamic MMX 100
Відео 11Фото 9 |
Beyerdynamic MMX 100 |
|
Знімний кабель та мікрофон, широкий частотний діапазон, подовжувач (2м) у комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beyerdynamic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beyerdynamic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beyerdynamic MMX 100
Усі ціни 25 →Гарнітура Beyerdynamic MMX 100 32 ohms Black | 4 446 грн. |
Beyerdynamic Beyerdynamic MMX 100 Black (32 ohms) | 4 446 грн. |
Наушники с микрофоном Beyerdynamic MMX-100 Black | 4 192 грн. |
Навушники Beyerdynamic MMX 100 Black (528921) | 4 446 грн. |
Наушники Beyerdynamic MMX 100 Черные (528921) 528921 | 4 103 грн. |
ще 20 пропозицій
Якісна збірка, надійні матеріали, якісний звук, добра звукоізоляція. Окремо відзначу мікрофон. Своєрідна акустична поведінка шнура, якщо чомусь чіпляється. Спірна ергономіка кнопки вимкнення мікрофону. Artyom Kiselyov: користуюся Beyerdynamic MMX 100 менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Перше, на що звертаєш увагу - з'являється більше деталей та більше обсягу. Звук начебто сфокусувався та проявився. Відсутній фоновий «бруд» та будь-які наведення, приємно слухати фільми – багато нюансів та тиша у паузах. Граю у сингл-ігри, тому, як на мене, позиціонування добре, а за мультиплеєр – то не до мене.
Збірка. Металева надійна рама, чашки начебто з якогось алюмінієвого сплаву, але вони «теплі», тому міцний шорсткий пластик. Спершу посадка дуже щільна, але далі, за кілька днів, вони вже просто добре сидять. Звукоізоляція гарна, амбушури м'які приємні, схожі на шкіряні, як і оголов'я. Зараз (осінь-зима) комфортно, чи не буде влітку спекотно – то питання. Самі чашки круглі, не дуже великі, але на дорослого сідають нормально (але, якщо вуха справді великі, то з початку б десь приміряти). Шнур якісний по екрануванню, довгий (2м, якщо для комп'ютера) у тканинному обплетенні, і якщо по ньому чимось проводиш чи чіпляється, то це дуже відчутно у лівому навушнику. На цьому ж лівому навушнику окрім роз'ємів під шнур та мікрофон, є коліщатко гучності та кнопка вимкнення мікрофону. І от та кнопка знаходиться ідеально в тому місці, за яке берешся при одяганні навушників і перші дні її постійно натискаєш.
Сам же мікрофон крім того, що знімається – дуже високоякісний. На такому, як то кажуть, не стыдно й ролик на ютуб озвучити.
За три тижні – враження позитивні.