Навушники
Beyerdynamic DT 770 PRO LB 80 Ohm
Відео 13Фото 7 |
Beyerdynamic DT 770 PRO LB 80 Ohm |
|
Версія Limited Edition. Від базової версії відрізняється написом на корпусі та кольором амбушюр.
Лімітована версія з опором 250 Ом: Beyerdynamic DT 770 PRO LB 250 Ohm
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beyerdynamic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beyerdynamic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beyerdynamic DT 770 PRO LB 80 Ohm
Усі ціни 6 →Beyerdynamic DT 770 PRO LB 80 Ohms Black | 7 722 грн. |
Навушники Beyerdynamic DT 770 PRO LB 80 Om | 7 722 грн. |
Навушники Beyerdynamic DT 770 Pro LB 80 ohms 529590 | 7 722 грн. |
Beyerdynamic Beyerdynamic DT 770 PRO LB 80 ohms | 7 722 грн. |
Навушники Beyerdynamic DT 770 PRO LB 80 ohms | 7 722 грн. |
Beyerdynamic DT 770 PRO LB 80 ohms | 7 722 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →