Навушники
Asus ROG Delta S Core (90YH03JC-B1UA00)
Відео 5Фото 11 |
Asus ROG Delta S Core |
|
Підтримка консолей. Звук 7.1 за допомогою Windows Sonic.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus ROG Delta S Core
Усі ціни 45 →Asus ROG Delta S Core (90YH03JC-B1UA00) Black 90YH03JC-B1UA00 | 4 799 грн. |
Ігрові навушники Asus ROG Delta S Core (90YH03JC-B1UA00) | 4 819 грн. |
Навушники ASUS ROG Delta S Core (90YH03JC-B1UA00) | 3 999 грн. |
Наушники Asus ROG Delta S Core Black/Red (90YH03JC-B1UA00) 90YH03JC-B1UA00 | 3 919 грн. |
Навушники Asus ROG Delta S Core 3,5мм Black/Red (90YH03JC-B1UA00) 90YH03JC | 4 799 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →