Вантажна шина BF Goodrich Cross Control D2 315/80 R22.5 156K
Виберіть розмір вантажної шини
BF Goodrich Cross Control D2 315/80 R22.5 156K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BF Goodrich 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BF Goodrich.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BF Goodrich Cross Control D2 315/80 R22.5 156K
Усі ціни 6 →BFGoodrich Cross Control D2 (ведущая) 315/80 R22.5 156/150K | 20 256 грн. |
BFGoodrich Cross Control D2 (привод-карьер) 315/80 R22.5 156/150K 20PR | 19 700 грн. |
Bfgoodrich CROSS CONTROL D2 315/80 R22.5 156/150 K | 25 000 грн. |
BFGoodrich Cross Control D2 ведуча ведуча (315/80R22,5 156/150K) 366268 | 19 968 грн. |
Bfgoodrich CROSS CONTROL D2 315/80 R22.5 156/150 K | 26 250 грн. |
Шина BFGoodrich Cross Control D2 (провідна) 315/80 R22.5 156/150K | 22 288 грн. |