Вантажна шина Goodyear KMax D 295/60 R22.5 150L
Відео 6 |
Виберіть розмір вантажної шини
Goodyear KMax D 295/60 R22.5 150L 295/60 R22.5 " 150 K 295/60 R22.5 " 150 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear KMax D 295/60 R22.5 150L
Goodyear KMAX D (ведущая) (295/60R22.5 150L) | 21 948 грн. |
Грузовые шины Goodyear KMax D (ведущая) 295/60 R22.5 150/149L 1000824958 | 22 145 грн. |
Goodyear KMax D (295/60R22.5 150L) | 22 138 грн. |
Відеоогляди
Модификації Goodyear KMax D 295/60 R22.5 150L
Ціни на Goodyear KMax D 295/60 R22.5 150L |
---|---|---|---|---|
Goodyear KMax D 295/60 R22.5 150K | від 20 737 грн. | 10 пропозицій | ||
Goodyear KMax D 295/60 R22.5 150L | від 21 948 грн. | 3 пропозиції |