Вантажна шина Bridgestone M729 315/80 R22.5 154M
Відео 2Фото 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Bridgestone M729 315/80 R22.5 154M 315/70 R22.5 " 152 M 315/80 R22.5 " 154 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone M729 315/80 R22.5 154M
Bridgestone M729 (приводная) 315/80 R22.5 154/150M 20PR | 19 650 грн. |
Грузовые шины Bridgestone M729 (ведущая) 315/80 R22.5 154/150M 14844 | 25 368 грн. |
Bridgestone M729 ведуча ведуча (315/80R22,5 154/150M) 285551 | 19 916 грн. |
Вантажні шини Bridgestone M729 (ведуча) 315/80 R22.5 154/150M | 26 890 грн. |
Шина Bridgestone M729 (провідна) 315/80 R22.5 154/150M | 22 231 грн. |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone M729 315/80 R22.5 154M
Ціни на Bridgestone M729 315/80 R22.5 154M |
---|---|---|---|---|
Bridgestone M729 315/70 R22.5 152M | від 19 216 грн. | 18 пропозицій | ||
Bridgestone M729 315/80 R22.5 154M | від 19 650 грн. | 5 пропозицій |