Вантажна шина Bridgestone Duravis R-Drive 002 315/70 R22.5 152M
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Bridgestone Duravis R-Drive 002 315/70 R22.5 152M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Duravis R-Drive 002 315/70 R22.5 152M
Усі ціни 6 →Bridgestone Duravis R-Drive 002 (ведущая) 315/70 R22.5 152/148M | 20 221 грн. |
Bridgestone DURAVIS R-DRIVE 002 (315/70R22.5 152M) | 22 963 грн. |
Грузовые шины Bridgestone Duravis R-Drive 002 (ведущая) 315/70 R22.5 152/1 | 22 676 грн. |
Bridgestone Duravis R-Drive 002 ведуча ведуча (315/70R22,5 152/148M) 37659 | 19 943 грн. |
Вантажні шини Bridgestone Duravis R-Drive 002 (провідна) 315/70 R22.5 152/ | 24 317 грн. |
Шина Bridgestone Duravis R-Drive 002 (провідна) 315/70 R22.5 152/148M | 22 288 грн. |
Модификації Bridgestone Duravis R-Drive 002 315/70 R22.5 152M
Ціни на Bridgestone Duravis R-Drive 002 315/70 R22.5 152M |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Duravis R-Drive 002 315/70 R22.5 152M | від 19 943 грн. | 6 пропозицій | ||
Bridgestone Duravis R-Drive 002 315/70 R22.5 154L | від 19 676 грн. | 10 пропозицій | ||
Bridgestone Duravis R-Drive 002 315/70 R22.5 154M | від 20 420 грн. | 5 пропозицій |