Зимова шина BF Goodrich G-Force Winter 2 215/50 R17 95H
Відео 8Фото 5 |
Виберіть розмір шин
BF Goodrich G-Force Winter 2 215/50 R17 95H 215/50 R17 95 H 215/50 R17 95 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BF Goodrich 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BF Goodrich.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BF Goodrich G-Force Winter 2 215/50 R17 95H
Усі ціни 25 →Шина BFGoodrich g-Force Winter 2 215/50 R17 95H XL | 3 671 грн. |
BFGoodrich G-Force Winter 2 215/50 R17 95H XL | 3 888 грн. |
BFGoodrich G-Force Winter 2 215/50 R17 95H XL | 3 960 грн. |
BF Goodrich g-Force Winter 2 (215/50R17 95H) | 3 799 грн. |
Зимние шины BFGoodrich G-Force Winter 2 215/50 R17 95H XL 1000938255 | 3 911 грн. |
ще 20 пропозицій
М'яка, тихіше мішеліну, незважаючи на ресунок протектора гребе добре в каші та в сухому снігу. Баланс ціна якості. У теплу погоду на швидкості шашки не робити. На льоду, як усі нешипування. користуюся BF Goodrich G-Force Winter 2 195/55 R15 85H місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації BF Goodrich G-Force Winter 2 215/50 R17 95H
Ціни на BF Goodrich G-Force Winter 2 215/50 R17 95H |
---|---|---|---|---|
BF Goodrich G-Force Winter 2 215/50 R17 95H | від 3 671 грн. | 25 пропозицій | ||
BF Goodrich G-Force Winter 2 215/50 R17 95V | від 5 730 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →