Зимова шина BF Goodrich G-Force Winter 2 215/65 R16 98H
Відео 8Фото 5 |
Виберіть розмір шин
BF Goodrich G-Force Winter 2 215/65 R16 98H 215/65 R16 98 H 215/65 R16 102 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BF Goodrich 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BF Goodrich.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BF Goodrich G-Force Winter 2 215/65 R16 98H
Усі ціни 24 →Шина BFGoodrich g-Force Winter 2 215/65 R16 98H | 3 263 грн. |
BFGoodrich G-Force Winter 2 215/65 R16 98H | 3 392 грн. |
BFGoodrich G-Force Winter 2 215/65 R16 98H XL | 3 456 грн. |
BF Goodrich g-Force Winter 2 (215/65R16 98H) | 3 387 грн. |
BFGOODRICH Зимова шина BFGOODRICH G-Force Winter 2 215/65R16 98H | 3 312 грн. |
ще 19 пропозицій
М'яка, тихіше мішеліну, незважаючи на ресунок протектора гребе добре в каші та в сухому снігу. Баланс ціна якості. У теплу погоду на швидкості шашки не робити. На льоду, як усі нешипування. користуюся BF Goodrich G-Force Winter 2 195/55 R15 85H місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації BF Goodrich G-Force Winter 2 215/65 R16 98H
Ціни на BF Goodrich G-Force Winter 2 215/65 R16 98H |
---|---|---|---|---|
BF Goodrich G-Force Winter 2 215/65 R16 98H | від 3 263 грн. | 24 пропозиції | ||
BF Goodrich G-Force Winter 2 215/65 R16 102H | від 3 520 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →