Литий диск Replica CT1752 6x16/5x114,3 ET43 DIA67,1
від 3 499 до 3 848 грн. Порівняти ціни 23 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):43 мм |
Модифікації Replica CT1752 1
Характеристики
Replica CT1752 6x16/5x114,3 ET43 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica CT1752 6x16/5x114,3 ET43 DIA67,1
Сортувати
Replica CT-1752 6,0x16/5x114,3 D67,1 ET43 MG | 3 625 грн. |
Диски Replica Hyundai (CT1752) 6x16 5x114,3 ET43 DIA67,1 (MB) | 3 499 грн. |
Replica CT1752 (R16 W6.0 PCD5x114.3 ET43 DIA67.1) HS | 3 674 грн. |
Replica Hyundai CT-1752 6x16 5x114.3 ET43 DIA67.1 MB | 3 795 грн. |
Replica HYUNDAI CT-1752 6x16 5x114.3 ET43 DIA67.1 HS | 3 848 грн. |
ще пропозиції 18 → |
Закрити
Схожі