Вантажна шина Bridgestone M729 315/70 R22.5 152M
Відео 2Фото 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Bridgestone M729 315/70 R22.5 152M 315/70 R22.5 " 152 M 315/80 R22.5 " 154 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone M729 315/70 R22.5 152M
Усі ціни 17 →Bridgestone M729 (ведуча вісь) 315/70 R22.5 152/148M | 22 035 грн. |
Bridgestone M729 (ведущая) (315/70R22.5 152M) | 20 049 грн. |
Bridgestone M729 (приводная) 315/70 R22.5 152/148M 18PR | 19 500 грн. |
Bridgestone M729 315/70 R22.5 152/148M | 19 550 грн. |
Bridgestone M 729 (Ведущая) (315/70R22.5 152/148M) | 19 940 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bridgestone M729 315/70 R22.5 152M
Ціни на Bridgestone M729 315/70 R22.5 152M |
---|---|---|---|---|
Bridgestone M729 315/70 R22.5 152M | від 19 216 грн. | 17 пропозицій | ||
Bridgestone M729 315/80 R22.5 154M | від 19 650 грн. | 4 пропозиції |