Вантажна шина Hankook Smart Flex DH31 315/60 R22.5 152L
Відео 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Hankook Smart Flex DH31 315/60 R22.5 152L 315/60 R22.5 " 152 L 315/60 R22.5 " 154 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Smart Flex DH31 315/60 R22.5 152L
Усі ціни 18 →Hankook DH31 (ведуча вісь) 315/60 R22.5 152/148L | 20 638 грн. |
Hankook DH31 (ведущая) (315/60R22.5 152L) | 20 071 грн. |
Hankook DH31 Smart Flex (приводная) 315/60 R22.5 152/148L 16PR "3PMSF" | 19 965 грн. |
Hankook DH31 315/60 R22.5 152/148L | 19 420 грн. |
Hankook DH31 Smart Flex (Ведущая) (315/60R22.5 152/148L) | 19 298 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Hankook Smart Flex DH31 315/60 R22.5 152L
Ціни на Hankook Smart Flex DH31 315/60 R22.5 152L |
---|---|---|---|---|
Hankook Smart Flex DH31 315/60 R22.5 152L | від 19 283 грн. | 18 пропозицій | ||
Hankook Smart Flex DH31 315/60 R22.5 154L | від 20 866 грн. | 1 пропозиція |