Змішувач Bianchi First VSCFRS102302600CRM
Фото 5 |
Bianchi First VSCFRS102302600CRM |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bianchi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bianchi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bianchi First VSCFRS102302600CRM
Усі ціни 8 →Змішувач для ванни Bianchi First (золото) VSCFRS102302600ORO VSCFRS1023026 | 17 515 грн. |
Смеситель для ванны Bianchi First (золото) VSCFRS102302600ORO | 16 218 грн. |
Змішувач для ванни Bianchi First VSCFRS102302600VOT | 13 195 грн. |
Змішувач для ванни Bianchi First VSCFRS102302600CRB | 5 673 грн. |
Змішувач для ванни Bianchi First VSCFRS102302600CRM | 5 705 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →