Змішувач Bianchi Old Fashion LVMOLF757OLFACR
Bianchi Old Fashion LVMOLF757OLFACR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bianchi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bianchi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bianchi Old Fashion LVMOLF757OLFACR
Змішувач для кухні Bianchi Old Fashion LVMOLF757OLFAVOT | 2 757 грн. |
Смеситель для кухни Bianchi Old Fashion LVMOLF757OLFAVOT | 3 380 грн. |
Кухонний змішувач Bianchi Old Fashion LVMOLF757OLFACR | 5 124 грн. |
Кухонный смеситель Bianchi Old Fashion LVMOLF757OLFACR | 3 027 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →