Відеокарта Biostar Radeon RX 550 VA5505RF21
Biostar Radeon RX 550 VA5505RF21 |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Biostar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Biostar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Biostar Radeon RX 550 VA5505RF21
Усі ціни 25 →Відеокарта BIOSTAR Radeon RX550-2GB VA5505RF21 | 3 799 грн. |
Відеокарта Biostar Radeon Rx 550 2Gb (VA5505RF21) | 3 616 грн. |
Видеокарта Biostar Radeon Rx 550 2Gb (VA5505RF21) | 3 582 грн. |
Відеокарта Radeon RX 550 2Gb Biostar (VA5505RF21) | 3 903 грн. |
Видеокарта Radeon RX 550 2Gb Biostar (VA5505RF21) VA5505RF21 | 3 484 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →