Відеокарта Biostar GeForce RTX 3070 VN3706RM82
Фото 4 |
Biostar GeForce RTX 3070 VN3706RM82 |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Biostar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Biostar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Biostar GeForce RTX 3070 VN3706RM82
Видеокарта GeForce RTX 3070, Biostar, 8Gb GDDR6, 256-bit, HDMI/3xDP, 1725/ | 18 998 грн. |
Biostar GeForce RTX 3070 VN3706RM82 | 20 099 грн. |
Відеокарта Biostar GeForce RTX 3070 8GB GDDR6 (VN3706RM82) | 19 740 грн. |
Biostar GeForce RTX 3070 (VN3706RM82) 116863 | 19 008 грн. |
Відеокарта BIOSTAR GeForce RTX 3070 8GB GDDR6 (VN3706RM82) | 26 458 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →