Відеокарта Biostar GeForce 210 VN2113NHG6
Biostar GeForce 210 VN2113NHG6 2022 рік |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Biostar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Biostar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Biostar GeForce 210 VN2113NHG6
Усі ціни 26 →Відеокарта Biostar GeForce GT210 1GB DDR3 (G210-1GBD3LP) G210-1GBD3LP | 1 457 грн. |
Відеокарта Biostar GeForce 210 (VN2103NHG6/VN2113NHG6) GeForce 210 (VN2103 | 1 527 грн. |
Відеокарта GeForce 210 1024Mb Biostar (VN2103NHG6) | 1 755 грн. |
Biostar GeForce 210 (VN2103NHG6/VN2113NHG6) G210-1GBD3LP | 1 649 грн. |
Biostar GeForce 210 (VN2103NHG6/VN2113NHG6) | 1 590 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →