Відеокарта Biostar GeForce RTX 3060 Ti VN3606TM82
Фото 4 |
Biostar GeForce RTX 3060 Ti VN3606TM82 |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Biostar GeForce RTX 3060 Ti VN3606TM82
Видеокарта GeForce RTX 3060 Ti, Biostar, 8Gb GDDR6, 256-bit, HDMI/3xDP, 16 | 14 549 грн. |
Biostar GeForce RTX 3060 Ti (VN3606TM82) VN3606TM82 | 15 399 грн. |
Відеокарта Biostar GeForce RTX 3060 Ti (VN3606TM82) | 15 120 грн. |
Biostar GeForce RTX 3060 Ti (VN3606TM82) 116861 | 14 559 грн. |
Відеокарта BIOSTAR GeForce RTX 3060 Ti 8GB GDDR6 (VN3606TM82) | 20 267 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →