Вантажна шина BKT Agrimax RT-765 420/70 R24 130D
Відео 1Фото 8 |
Виберіть розмір вантажної шини
BKT Agrimax RT-765 420/70 R24 130D 420/70 R24 " 130 D 420/70 R24 " 134 D |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BKT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BKT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BKT Agrimax RT-765 420/70 R24 130D
BKT Agrimax RT-765 420/70 R24 130D | 23 861 грн. |
BKT Agrimax RT-765 (420/70R24 130D) | 23 416 грн. |
BKT Agrimax RT-765 420/70 R24 130D | 23 864 грн. |
BKT Agrimax RT-765 420/70 R24 130D | 23 861 грн. |
BKT AGRIMAX RT-765 с/х с/г (420/70R24 130D) 360548 | 22 957 грн. |
Відеоогляди
Модификації BKT Agrimax RT-765 420/70 R24 130D
Ціни на BKT Agrimax RT-765 420/70 R24 130D |
---|---|---|---|---|
BKT Agrimax RT-765 420/70 R24 130D | від 22 957 грн. | 5 пропозицій | ||
BKT Agrimax RT-765 420/70 R24 134D | від 30 072 грн. | 1 пропозиція |