Болгарка Black&Decker BCG720M1
Відео 4Фото 9 |
Black&Decker BCG720M1 акк. відсутнійкейс / акк. 1 шт 4 Агод |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black&Decker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black&Decker.
Купити Black&Decker BCG720M1
Усі ціни 16 →Угловая шлифмашина аккумуляторная Black&Decker (BCG720M1) | 7 098 грн. |
Шліфмашина кутова акумуляторна Black&Decker BCG720M1 | 7 098 грн. |
Шліфмашина кутова - болгарка акумуляторна BLACK+DECKER BCG720M1 | 8 350 грн. |
Шліфмашина кутова - болгарка акумуляторна BLACK+DECKER BCG720M1 | 7 098 грн. |
Шліфмашина кутова - болгарка акумуляторна BLACK+DECKER BCG720M1 | 7 098 грн. |
Відмінна модель побутового класу
За конструкцією болгарка Black&Decker BCG720M1 дуже схожа на одну з популярних акумуляторних КШМ DeWALT (і це не дивно, адже обидві марки належать одному власнику). Тільки, на відміну від професійного інструменту DeWALT, продукція Black&Decker вважається технікою побутового класу. Тому у даній болгарки не настільки вже «круті» характеристики, хоча вона цілком може впоратися з простими роботами, які вам іноді потрібно виконати в гаражі, біля приватного будинку або на дачі.
Ріже непогано, але шліфує — краще
На шпиндель КШМ можна встановлювати відрізні (товщиною до 3 мм) і шліфувальні (товщиною до 6 мм) кола. Через не самий потужний двигун обороти відчутно просідають під навантаженням, тому не варто надмірно старатися і намагатися поставити рекорд по швидкості, розрізаючи товстий метал. А ось зі шліфуванням проблем не виникає — таку роботу болгарка любить і відмінно виконує. Пристрій оснащений стабілізатором пускового струму, який забезпечує плавний старт і відсутність ривків при включенні двигуна.
Болгарка в будинку зайвою не буває
Для будівництва паркану своїми руками або невеликого ремонту будинку болгарки Black&Decker BCG720M1 вистачить позаочі. Та й після цього вона ще довго вам прослужить. До даної моделі варто придивитися, якщо КШМ — не єдиний інструмент, який вам потрібен вдома. Її 18-вольтова батарея підійде і до інших акумуляторних пристроїв Black&Decker: дрилям, шурупокрутам, електролобзикам і т. д.
Модификації Black&Decker BCG720M1
Ціни на Black&Decker BCG720M1 |
---|---|---|---|---|
Black&Decker BCG720N | від 3 870 грн. | 3 пропозиції | ||
Black&Decker BCG720M1 | від 6 902 грн. | 16 пропозицій |