Болгарка Black&Decker KG1202
Фото 3 |
Black&Decker KG1202 без диска кейс без диска |
|
Модель KG1202 поставляється без кейса, а моделі KG1202K / KG1202KD — з кейсом
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black&Decker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black&Decker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Black&Decker KG1202
Усі ціни 15 →Угловая шлифмашина Black&Decker (KG1202) | 2 739 грн. |
Кутова шліфмашина Black&Decker KG1202 | 2 740 грн. |
Шліфмашина кутова - болгарка мережева BLACK+DECKER KG1202 | 2 739 грн. |
Болгарка мережева (кутова шліфмашина) BLACK+DECKER KG1202 | 2 739 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Black&Decker KG1202
Ціни на Black&Decker KG1202 |
---|---|---|---|---|
Black&Decker KG1202 | від 2 739 грн. | 15 пропозицій | ||
Black&Decker KG1202K | від 2 545 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →