Соковитискач Black&Decker BXJE200E
Фото 15 |
Black&Decker BXJE200E |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black&Decker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black&Decker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Black&Decker BXJE200E
Соковитискач шнековий Black+Decker BXJE200E | 7 147 грн. |
Соковижималка Black&Decker BXJE200E | 6 970 грн. |
Black&Decker BXJE200E | 7 140 грн. |
Соковитискач шнековий Black+Decker BXJE200E | 7 137 грн. |
Соковыжималка шнековая Black+Decker BXJE200E | 7 143 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →