Намет Black Diamond Firstlight
Відео 5Фото 14 |
Black Diamond Firstlight
Призначення:трекінговий
Кількість місць:2
Сезонність:зима, весна/осінь, літо
Каркас:алюміній
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:нейлон
Вага:1.5 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Black Diamond Firstlight
Палатка Black Diamond Firstlight 2P Wasabi (BD 810154.3012) 985092 | 23 575 грн. |
Намет Black Diamond Firstlight 2P (Wasabi) BD 810154.3012 | 22 425 грн. |
Намет двомісний Black Diamond Firstlight 2P Wasabi (BD 810154.3012) BD 810 | 23 575 грн. |
Намет Black Diamond Firstlight 2P (1033-BD 810154.3012) | 23 575 грн. |
Намет двомісний Black Diamond Firstlight 2P Wasabi (BD 810154.3012) | 23 575 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →