Намет Terra Incognita Grand 5
Відео 2Фото 13 |
Terra Incognita Grand 5
Призначення:кемпінговий
Кількість місць:5
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:навіс, тамбур, вікно
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліестер
Вага:10.77 кг
Висока й простора п'ятимісний кемпінговий намет з великим тамбуром і підлогою. За рахунок наявності в тамбурі вікон в ньому завжди достатньо світла, а далеко виходить навіс закриває вхід в тамбур від сонячної спеки і можливих опадів. Внутрішній намет пристібається до вже встановленого розтягнутому зовнішнього тенту, тому при бажанні можна використовувати весь об'єм тенту просто як кухню або їдальню.
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Terra Incognita Grand 5
Усі ціни 40 →Намет Terra Incognita Grand 5 | 13 059 грн. |
Намет Terra Incognita Grand 5 хакі | 13 059 грн. |
Намет Terra Incognita Grand 5 (хакі) | 13 059 грн. |
Палатка Terra Incognita Grand 5 (песочный) (4823081500247) 968329 | 13 059 грн. |
Намет туристичний Terra Incognita Grand 5 / песочный | 11 320 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →