Намет Terra Incognita TopRock 4
Відео 3Фото 7 |
Terra Incognita TopRock 4
2 -місний
4.7 кг
4 -місний 5.6 кг
Призначення:експедиційний
Кількість місць:4
Сезонність:зима, весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:алюміній
Матеріал тенту:нейлон
Матеріал дна:нейлон
Вага:5.57 кг
Намет для всесезонного використання в далеких експедиціях і в гірських походах. Корпус у вигляді півсфери посилений зовнішнім каркасом з 4-х дуг добре веде себе навіть на дуже сильному вітрі в умовах високогір'я. При вазі в 5,57 кг намет розрахована на проживання 4-х осіб. У конструкції є два тамбура, внутрішня намет і вітрової клапан. Для стійкості і захисту від вітру є полог (спідниця).
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Terra Incognita TopRock 4
Усі ціни 43 →Намет Terra Incognita Toprock 4 | 15 832 грн. |
Намет Terra Incognita TopRock 4 зелений | 15 832 грн. |
Намет Terra Incognita TopRock 4 (помаранчевий) | 15 832 грн. |
Намет туристичний Terra Incognita TopRock 4 / зелений | 15 832 грн. |
Палатка Terra Incognita Toprock 4 зеленый (4823081502579) 954453 | 15 832 грн. |
ще 20 пропозицій
0 0 2 5 |
Проходжу службу в армії, були на навчаннях і нас застав нереальний ураган з дощем градом блискавкою і дуже сильним вітром, коли інші намети не те що промокли, а їх залило в прямому розумінні цього слова, то я вийшов сухим з води, рекомендую до покупки! Немає рекомендую купити обов'язково |
Потрібен був комфортний і пристосований до умов поганої погоди (дощі та вітру) намет на двох-трьох людей. Оскільки з туристичним спорядженням стикаюся не вперше, то добре знаю, що паспортну ємність наметів, розрахованих на кількість мешканців від 3 до 5 включно, треба сміливо зменшувати на одиницю. Робити це потрібно тому, що виробники зайве оптимістичні в оцінці площі необхідної для нормального розміщення і відпочинку людини. І цей намет не виняток. Гарний намет для розміщення трьох осіб. Так, я не обмовився, саме трьох, тому що чотирьом у ній вже відверто тісно. Але три людини на чотирьох із зайвим квадратах корисної площі розміщуються дійсно з комфортом. Ну а для двох це вже натуральний Хілтон)) Має два входи та два тамбури. Тамбури можна використовуватиме складування різноманітного скарбу. Намет двошаровий: зовнішній шар - високоміцний і щільний нейлон з силіконовим водовідштовхувальним просоченням, внутрішній шар це поліестер нижчої щільності, що пропускає повітря. Таке поєднання матеріалів допомагає вирішити проблему утворення конденсату, яка є особливо актуальною при погоді з температурою повітря від +10 і нижче. Підлога виконана з тканини на основі поліамідного волокна і теж має надійне водонепроникне поліуретанове просочення. Особливо хочу відзначити дуже легкий, але міцний каркас із алюмінієво-магнієвого сплаву. Не в останню чергу завдяки такому вдалому каркасу, цей намет у складеному вигляді важить всього 5,5 кг. Terra Incognita це українська компанія і раніше, коли виробництво було в Україні, якість була на пристойному рівні. Тепер виробництво перенесли до Китаю (знижують витрати) і це відразу ж позначилося на якості прошивки. І якщо з довгими швами ще більш-менш нормально, то близько 25 відсотків коротких швів просто криві. |
Хороший і якісний намет за свої гроші, але потрібні невеликі доопрацювання. Після перенесення виробництва до Китаю, шви стали кривими і це прикро. Намет більше для експедицій за вагою, ніж для трекінгу, але якщо Ви готові нести цю вагу, якість та надійність намету Вас не розчарують. Штормові розтяжки жорстко фіксують каркас і будь-який вітер і дощ сприйматиметься у цьому наметі спокійно та без зайвого стресу. Рекомендую додатково до намету докупити ще кілочки. Ціна – якість за свої гроші Криві шви Yuriy Tsymbal: користуюся Terra Incognita TopRock 2 більше року |
Показано 3 з 8 відгуків
ще 5 відгуків
Відеоогляди
Модификації Terra Incognita TopRock 4
Ціни на Terra Incognita TopRock 4 |
---|---|---|---|---|
Terra Incognita TopRock 2 | від 11 991 грн. | 41 пропозиція | ||
Terra Incognita TopRock 4 | від 13 381 грн. | 45 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →