Вантажна шина Blacklion BT180 385/65 R22.5 164K
Відео 1Фото 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Blacklion BT180 385/65 R22.5 164K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blacklion 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blacklion.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blacklion BT180 385/65 R22.5 164K
Усі ціни 6 →Blacklion BT180 (прицепная) 385/65 R22.5 164K 24PR | 14 500 грн. |
Грузовые шины BlackLion BT180 (прицепная) 385/65 R22.5 164K 24PR 100195252 | 15 520 грн. |
Blacklion BT180 (385/65R22.5 164K) | 15 515 грн. |
BlackLion BT180 причіпна причіпна (385/65R22,5 164K) 382431 | 14 700 грн. |
Вантажні шини BlackLion BT180 (причіпна) 385/65 R22.5 164K 24PR | 16 451 грн. |
Шина BlackLion BT180 (причіпна) 385/65 R22.5 164K PR24 | 16 252 грн. |
Відеоогляди