Смартфон Blackview BV6600E 32 ГБ / 4 ГБ
Відео 12Фото 19 |
Blackview BV6600E 32 ГБ / 4 ГБ
Екран:5.7 ", 1440х720 (18:9), 282 ppi, 60 Гц
Пам'ять:32 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Unisoc SC9863A
Камера:13 МП
Акумулятор:8580 мАгод
Вага:325 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Blackview BV6600E 32 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 23 →Blackview BV6600E 4/32GB Black | 5 499 грн. |
Blackview BV6600E 4/32Gb Global BlackBlackview BV6600E
Blackview BV6600E - один з кращих недорогих захищених смартфонів цього року. Виробник з усією відпов... щеідальністю підійшов до розробки цієї моделі. Модель виділяється доступною ціною, якісною збіркою і непоганим функціоналом. Купити смартфон можна за кращою ціною в інтернет магазині «Блеквью& Limon.in.uaЗ нами 1 рік (Хмельницький) Поскаржитись | 5 099 грн. |
Blackview BV6600E 4/32GB Black | 5 499 грн. |
Blackview BV6600E 4/32GB BlackРазрешение экрана: 1440*720 px Цвет: Черный (Black) Оперативная память: 4Gb Размер экрана (Дюймы): 5.7" Mobus.com.uaЗ нами 3 роки (Кривий Ріг) Гарантія: 12 міс. Поскаржитись | 5 245 грн. |
Blackview BV6600E 4/32GB BlackРоздільна здатність екрану: HD+ (1440*720 px) 18:9 Колір: Чорний (Black) Оперативна пам'ять: 4Gb Розмір екрана (Дюйми): 5.7"... щеПроцесор: Unisoc SC9863A Demping.storeЗ нами 1 рік (Кривий Ріг) Гарантія: 1 Поскаржитись | 5 045 грн. |
ще 18 пропозицій
Серія Blackview BV (захищені)Порівняти в таблиці →
від 8 039 грн.
для військових, 6.6 ", 400 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5000 мАгод, 310 г
від 10 445 грн.
для військових, 5G, 6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 8800 мАгод, 385 г
від 14 769 грн.
для військових, 5G, 6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8020, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 8800 мАгод, 413 г
від 8 787 грн.
для військових, 6.5 ", 405 ppi, 60 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P90, камера: 3 модулі, 64 МП, съемка 4K, стабілізація, тепловізор, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 10000 мАгод, 398 г
від 9 246 грн.
для військових, 6.7 ", 391 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 2 модулі, 64 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 15080 мАгод, 525 г
від 9 299 грн.
для військових, 6.7 ", 391 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 15080 мАгод, 520 г
від 5 299 грн.
для військових, 6.56 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P35, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 13000 мАгод, 438 г
від 6 680 грн.
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 12 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 13000 мАгод, 460 г
від 8 999 грн.
для військових, 6.7 ", 391 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 15080 мАгод, 520 г
від 7 607 грн.
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 4 модулі, 50 МП, + 8 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 8380 мАгод, 367 г
від 5 200 грн.
для військових, 6.1 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G72, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: 6580 мАгод, 273 г
від 8 371 грн.
для військових, 6.5 ", 405 ppi, 60 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P90, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 10000 мАгод, 398 г
від 5 599 грн.
для військових, 5.7 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, MediaTek MT6765V/CA, камера: 3 модулі, 16 МП, тепловізор, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 8580 мАгод, 325 г
від 6 608 грн.
для військових, 6.1 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5180 мАгод, 288 г
від 5 480 грн.
для військових, 5.84 ", 432 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio P90, камера: 4 модулі, 48 МП, + 16 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4380 мАгод, 273 г
від 7 499 грн.
для військових, 6.3 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 9.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio P70, камера: 3 модулі, 48 МП, тепловізор, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 6580 мАгод, 322 г
від 4 599 грн.
для військових, 6.56 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 13000 мАгод, 438 г
для військових, 5.7 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 4 модулі, 16 МП, + 8 МП, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5580 мАгод, 275 г
від 6 899 грн.
для військових, 5.7 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio P70, камера: 4 модулі, 16 МП, + 8 МП, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4380 мАгод, 230 г
від 4 449 грн.
для військових, 6.1 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G35, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: 5180 мАгод, 286 г
Відеоогляди
Unboxing Blackview BV6600E en Español - ¿Vale su PESO ⚖ en ORO ?
14 жовтня 20213 339 переглядів
Blackview BV6600E Unboxing and Review/Waterproof Rugged IP68/IP69 Phone! Camera/Gaming/Battery test
20 листопада 20213 550 переглядів
Blackview BV6600E - автономный доступный защищенник!
8 травня 20223 881 перегляд
Пополнение! BV6600E (109$) Теперь их трое!
22 вересня 20218 943 перегляда
Blackview BV6600E Display Repair
22 квітня 20238 346 переглядів
Download Blackview BV6600E Firmware Flash File Free
19 листопада 2021116 переглядів
BlackView BV6600E vs Nokia G21 Speed Test App | Benchmark Test Speed
15 вересня 2022446 переглядів
How to Connect BLACKVIEW BV6600E with WiFi Network - Activate Wi-Fi Connection
25 грудня 2022297 переглядів
How to Set Up Face Unlock in BLACKVIEW BV6600E - Manage Face Recognition Function
5 липня 2022111 переглядів
How to Connect Bluetooth Device with BLACKVIEW BV6600E - Pair Devices Via Bluetooth
15 липня 2022132 перегляда
Does Blackview BV 6600E Support Jack Slot for Headphones?
1 грудня 2022181 перегляд
How to Change Device Name on BLACKVIEW BV6600E - Rename Device
15 липня 2022191 перегляд
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 976 грн.
для військових, 5.7 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A25, камера: 13 МП, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 5580 мАгод, 255 г
від 5 800 грн.
для військових, 5.7 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 5580 мАгод, 261 г
від 4 800 грн.
для військових, 5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio A20, камера: 13 МП, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 4200 мАгод, 220 г
від 4 499 грн.
для військових, 5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio A20, камера: 13 МП, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 4200 мАгод, 220 г
від 4 605 грн.
для військових, 5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A25, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 5000 мАгод, 235 г
від 3 931 грн.
для військових, компактний, 5.45 ", 295 ppi, 60 Гц, Android, чистий Android, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 5180 мАгод, 256 г
від 5 507 грн.
6 ", 457 ppi, 60 Гц, Android 9.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Qualcomm SDM630 Snapdragon 630, камера: 2 модулі, 13 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 2870 мАгод, 162 г
від 5 029 грн.
для військових, 5.93 ", 271 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 12500 мАгод, 430 г
від 4 949 грн.
для військових, 5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 3 модулі, 13 МП, захист IP68, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: 8000 мАгод
від 4 999 грн.
для військових, 5.7 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio P22, камера: 4 модулі, 13 МП, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 4380 мАгод, 230 г
від 5 999 грн.
для військових, 5.5 ", 401 ppi, Android 5.1, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Qualcomm Snapdragon 615, камера: 2 модулі, 13 МП, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 5400 мАгод, 210 г
від 4 349 грн.
для військових, 5.93 ", 296 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 12500 мАгод, 380 г