Мисливський ніж Blade Brothers Cimmerian (BBK-CMRN)
Відео 1Фото 10 |
Blade Brothers Cimmerian |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blade Brothers Cimmerian
Усі ціни 10 →Нож тактический Blade Brothers Knives Киммериец | 3 080 грн. |
Ніж Blade Brothers Knives Кіммерієць (391.01.57) | 3 080 грн. |
Нож Blade Brothers Knives Киммериец (391.01.57) 391.01.57 | 2 918 грн. |
Ніж Blade Brothers Knives Кіммерієць (391.01.57) 391.01.57 | 3 080 грн. |
Нож тактический Blade Brothers Киммериец cimmerian | 2 800 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →