Мисливський ніж Kershaw Deschutes Skinner (1883)
Відео 4Фото 13 |
Kershaw Deschutes Skinner |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kershaw 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kershaw.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kershaw Deschutes Skinner
Усі ціни 12 →Нож фиксированный Kershaw Deshutes Skinner (длина: 220 мм, лезвие: 99 мм), | 3 120 грн. |
Нож Kershaw Deshutes Skinner (1740.05.66) | 3 120 грн. |
Нож охотничий Kershaw Deshutes Skinner 1883 | 3 120 грн. |
Ніж Kershaw Deshutes Skinner (1883) | 3 120 грн. |
Нож Kershaw Deshutes Skinner (1883) 1883 | 3 120 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →