Мисливський ніж Blade Brothers Flamberg (BBK-FLMB)
Відео 3Фото 12 |
Blade Brothers Flamberg |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blade Brothers Flamberg
Усі ціни 8 →Нож для самообороны Blade Brothers Knives Фламберг | 3 080 грн. |
Ніж Blade Brothers Knives Фламберг (391.01.61) | 3 072 грн. |
Нож Blade Brothers Knives Фламберг (391.01.61) 391.01.61 | 2 918 грн. |
Ніж Blade Brothers Knives Фламберг (391.01.61) 391.01.61 | 3 080 грн. |
Тактический нож Blade Brothers Фламберг flamberg | 2 800 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →