Ванна BLB Europa 140x70 см
Відео 3Фото 7 | 5 090 грн. Купити! BLB Сталева ванна BLB 140х70E - B40E12001Кліматична технікаЗ нами 9 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
BLB Europa 140x70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BLB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BLB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації BLB Europa
Ціни на BLB Europa |
---|---|---|---|---|
BLB Europa 120x70 см | від 5 090 грн. | 2 пропозиції | ||
BLB Europa 130x70 см | від 5 090 грн. | 2 пропозиції | ||
BLB Europa 140x70 см | від 5 090 грн. | 1 пропозиція | ||
BLB Europa 150x70 см | від 5 090 грн. | 2 пропозиції | ||
BLB Europa 160x70 см | від 6 627 грн. | 1 пропозиція | ||
BLB Europa 170x70 см | від 6 627 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →