Термос Bohmann BH 4491 0.8 л
Фото 4 |
Bohmann BH 4491 0.8 л1 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bohmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bohmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bohmann BH 4491 0.8 л
Усі ціни 32 →Термос Bohmann BH 4491 violet | 353 грн. |
Термос 800 мл Bohmann BH-4491-red | 471 грн. |
Термос Bohmann BH 4491 red | 353 грн. |
Термос Bohmann BH 4491 black 0,8 л | 353 грн. |
Термос питний Bohmann BH-4491-blue 800 мл блакитний | 471 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Bohmann BH 4491
Ціни на Bohmann BH 4491 |
---|---|---|---|---|
Bohmann BH 4491 0.8 л | від 353 грн. | 33 пропозиції | ||
Bohmann BH 4492 1 л | від 383 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →