Термос Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6813 0.75 л
Фото 3 |
Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6813 |
|
Представлений восени 2022 термос марки Berlinger Haus - це стильне і відносно недороге рішення для збереження температури гарячих або холодних напоїв. Модель на 750 мл виконана в ліловому кольорі і представляє фірмову лінійку Metallic, в рамках якої представлені різні кухонні речі, починаючи від ножів або сковорідок і закінчуючи блендерами, електрочайниками і т.д. З ними термос Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6813 може успішно поєднуватися на вашій кухні.
Конструкція моделі передбачає подвійні стінки із нержавіючої сталі з вакуумом між ними. Заявлено, що температура напоїв може утримуватись протягом 6-12 годин. Кришка-клапан забезпечує якісну герметизацію та додає зручності в експлуатації (легко закривається та відкривається). Зовнішня кришка може використовуватися як чашка. Також варто відзначити, що у продажу зустрічаються і споріднені версії іншого обсягу - як меншого (500 мл), так і більшого (літрова варіація).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Купити Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6813 0.75 л
Термос Berlinger Haus Metallic Line Purple Eclipse 750 мл (BH-6813) BH-681 | 419 грн. |
Термос Berlinger Haus Purple Eclipse Collection 750 мл (BH-6813) BH-6813 | 419 грн. |
Термос 750 мл з нержавіючої сталі Berlinger Haus Purple Eclipse Collection | 452 грн. |
Термос Berlinger Haus Metallic Line Purple Eclipse 750 мл (BH-6813) | 575 грн. |
Термос Berlinger Haus Metallic Line Purple Eclipse 750 мл (BH-6813) | 419 грн. |
Модификації Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6813
Ціни на Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6813 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6812 0.5 л | від 482 грн. | 3 пропозиції | ||
Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6813 0.75 л | від 419 грн. | 5 пропозицій | ||
Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6814 1 л | від 667 грн. | 6 пропозицій |