Кухарський набір Edenberg EB-3606
Фото 9 |
Edenberg EB-3606 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-3606
Набір кухонного приладдя Edenberg EB-3606 7 предметів на підставці | 495 грн. |
Набір кухонного приладдя кухарі на підставці 7 предметів Edenberg EB-3606 | 500 грн. |
Набір кухонного приладдя на підставці Edenberg EB-3606 Кухонний набір 7 пр | 626 грн. |
Набір кухарів EDENBERG EB-3606 | 699 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →