Похідний ніж Boker M.E.R.K. 1 (01BO552)
Фото 9 |
Boker M.E.R.K. 1 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Boker M.E.R.K. 1
Boker Plus M.E.R.K. 1 (01BO552) | 2 974 грн. |
Карманный нож Boker Plus M.E.R.K. 1 01BO552 | 3 080 грн. |
Ніж Boker Plus M.E.R.K. 1 | 3 080 грн. |
Ніж Boker Plus "MERK 1" | 3 080 грн. |
Ніж Boker Plus "M.E.R.K. 1" | 3 819 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →