Похідний ніж Boker Plus Koteyka (01BO641)
Відео 9Фото 12 |
Boker Plus Koteyka |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Boker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Boker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Boker Plus Koteyka
Усі ціни 12 →Нож Boker Plus Koteyka 01BO641 | 1 804 грн. |
Boker Plus Koteyka (01BO641) Black | 1 760 грн. |
Нож Boker Plus Koteyka 01BO641 | 1 804 грн. |
Нож Boker Plus "Koteyka" (01BO641) 01BO641 | 1 531 грн. |
Ніж Boker Plus "Koteyka" (01BO641) 01BO641 | 1 536 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →