Похідний ніж Boker Plus Nebula (01BO319)
Відео 4 |
Boker Plus Nebula |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Boker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Boker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Boker Plus Nebula
Усі ціни 11 →Boker Plus Nebula (01BO319) | 4 664 грн. |
Нож Boker Plus Nebula 01BO319 | 4 664 грн. |
Ніж Boker Plus Nebula (01BO319) | 4 664 грн. |
Нож Boker Plus Nebula (01BO319) 01BO319 | 4 664 грн. |
Ніж Boker Plus Nebula (01BO319) 01BO319 | 4 664 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →