Ніж / мультитул Boker Magnum Carnifex (02SC345)
Відео 1Фото 11 |
Boker Magnum Carnifex |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Boker Magnum Carnifex
Усі ціни 13 →Boker Magnum Carnifex (02SC345) | 1 859 грн. |
Нож тактический Boker Magnum Carnifex (02SC345) | 1 940 грн. |
Ніж Boker Magnum Carnifex (02SC345) | 1 987 грн. |
Нижский Бокер Великий Мясник (02SC345) 02SC345 | 1 940 грн. |
Ніж Boker Magnum Carnifex (02SC345) 02SC345 | 1 940 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →