Ніж метелик Boker Balisong Wood Large
Boker Balisong Wood Large |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Boker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Boker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Boker Balisong Wood Large
Нож Boker Magnum Balisong Wood Large (2373.07.64) | 1 030 грн. |
Ніж Boker Magnum Balisong Wood Large (06EX405) | 1 187 грн. |
Нож Boker Magnum Balisong Wood Large 06EX405 | 1 030 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →