Похідний ніж Boker Plus Strike Tanto
Відео 3Фото 7 |
Boker Plus Strike Tanto |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Boker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Boker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Boker Plus Strike Tanto
Складаний Пружинний Boker Plus Strike Coyote Tanto (01BO425) | 3 619 грн. |
Складаний Пружинний Ніж Boker Plus Strike Tanto (01BO401) | 3 619 грн. |
Ніж докладний Boker Plus Strike Tanto Desert Warrior (довжина 201 мм, лезо | 5 630 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →