Вантажна шина Bontyre T-835 385/70 R22.5 167J
Виберіть розмір вантажної шини
Bontyre T-835 385/70 R22.5 167J 385/65 R22.5 " 164 K 385/70 R22.5 " 167 J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bontyre 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bontyre.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bontyre T-835 385/70 R22.5 167J
Bontyre T-835 (прицепная) 385/70 R22.5 167J 20PR | 13 494 грн. |
BONTYRE BONTYRE T835 (прицепная) 385/70R22.5 167J | 13 780 грн. |
Шина Bontyre T-835 (причіпна) 385/70 R22.5 167J | 14 185 грн. |
Модификації Bontyre T-835 385/70 R22.5 167J
Ціни на Bontyre T-835 385/70 R22.5 167J |
---|---|---|---|---|
Bontyre T-835 385/65 R22.5 164K | від 13 398 грн. | 3 пропозиції | ||
Bontyre T-835 385/70 R22.5 167J | від 13 494 грн. | 3 пропозиції |