Литий диск Borbet CW3 9x20/5x115 ET40 DIA70,2
Фото 12 | від 14 750 до 17 728 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 115 мм ЦО (DIA):70.2 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Borbet CW3 202
Характеристики
Borbet CW3 9x20/5x115 ET40 DIA70,2 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet CW3 9x20/5x115 ET40 DIA70,2
Сортувати
Borbet CW3 Black Glossy (R20 W9.0 PCD5x115 ET40 DIA70.2) | 15 799 грн. |
Borbet CW3 R20 W9 PCD5x115 ET40 DIA70.2 Silver 221188 | 17 132 грн. |
Borbet CW3 R20 W9 PCD5x115 ET40 DIA70.2 Silver | 17 728 грн. |
Диски Borbet CW3 9x20 5x115 ET40 DIA70,2 (gloss black) (1001274794) | 14 750 грн. |
Закрити
Схожі